SEZÓNA

ROZPIS SOUTĚŽE

Kolo Číslo zápasu Datum Domácí Hosté Výsledek
1. T0005 19.09.2021 10:00 HK Nový Jičín HC Orlová 4:2
1. T0001 25.09.2021 09:00 HC Frýdek-Místek HC FALCONS SOKOL KARVINÁ 0:0
1. T0002 18.09.2021 17:00 MSK Orlová Rožnov p.Radhoštěm 4:6
1. T0003 18.09.2021 17:00 HC Wolves Český Těšín HK Krnov 7:2
1. T0004 18.09.2021 17:30 HC BOSPOR Bohumín HC Uničov 2:3
1. T0006 18.09.2021 09:00 SK Karviná TJ Horní Benešov 0:0
2. T0008 26.09.2021 17:00 HC Uničov HK Nový Jičín 4:7
2. T0007 25.09.2021 17:00 HC Orlová SK Karviná 0:0
2. T0009 25.09.2021 17:00 HK Krnov HC BOSPOR Bohumín 1:3
2. T0010 26.09.2021 17:00 HC Wolves Český Těšín Rožnov p.Radhoštěm 3:4
2. T0011 25.09.2021 17:00 HC FALCONS SOKOL KARVINÁ MSK Orlová 5:3
2. T0012 26.09.2021 16:00 HC Frýdek-Místek HC Studénka 4:3
3. T0016 27.09.2021 19:00 HK Nový Jičín HK Krnov 4:6
3. T0013 28.09.2021 18:00 MSK Orlová HC Studénka 2:4
3. T0014 28.09.2021 18:00 HC Wolves Český Těšín HC FALCONS SOKOL KARVINÁ 4:3
3. T0015 28.09.2021 18:00 HC BOSPOR Bohumín Rožnov p.Radhoštěm 7:1
3. T0017 28.09.2021 09:00 SK Karviná HC Uničov 0:0
3. T0018 25.09.2021 17:00 HC Orlová TJ Horní Benešov 6:2
4. T0021 02.10.2021 17:00 Rožnov p.Radhoštěm HK Nový Jičín 0:0
4. T0019 03.10.2021 17:00 HC Uničov TJ Horní Benešov 8:2
4. T0020 02.10.2021 17:00 HK Krnov SK Karviná 0:0
4. T0022 02.10.2021 17:00 HC FALCONS SOKOL KARVINÁ HC BOSPOR Bohumín 3:4(P)
4. T0023 02.10.2021 17:00 HC Studénka HC Wolves Český Těšín 6:3
4. T0024 03.10.2021 14:30 HC Frýdek-Místek MSK Orlová 4:1
5. T0027 06.10.2021 18:00 HK Nový Jičín HC FALCONS SOKOL KARVINÁ 5:3
5. T0025 06.10.2021 18:00 HC Wolves Český Těšín HC Frýdek-Místek 3:4
5. T0026 06.10.2021 18:00 HC BOSPOR Bohumín HC Studénka 3:2
5. T0028 06.10.2021 09:00 SK Karviná Rožnov p.Radhoštěm 0:0
5. T0029 06.10.2021 18:00 HK Krnov TJ Horní Benešov 3:4
5. T0030 06.10.2021 18:00 HC Orlová HC Uničov 14:4
6. T0034 11.10.2021 17:00 HC Studénka HK Nový Jičín 0:0
6. T0031 11.12.2021 17:00 HK Krnov HC Orlová 0:0
6. T0032 09.10.2021 17:00 Rožnov p.Radhoštěm TJ Horní Benešov 5:6
6. T0033 09.10.2021 09:00 HC FALCONS SOKOL KARVINÁ SK Karviná 0:0
6. T0035 08.10.2021 19:00 HC Frýdek-Místek HC BOSPOR Bohumín 7:4
6. T0036 09.10.2021 17:00 MSK Orlová HC Wolves Český Těšín 3:7
7. T0038 16.10.2021 11:00 HK Nový Jičín HC Frýdek-Místek 4:2
7. T0037 16.10.2021 17:30 HC BOSPOR Bohumín MSK Orlová 4:3
7. T0039 16.10.2021 09:00 SK Karviná HC Studénka 0:0
7. T0040 16.10.2021 17:00 TJ Horní Benešov HC FALCONS SOKOL KARVINÁ 6:2
7. T0041 16.10.2021 17:00 HC Orlová Rožnov p.Radhoštěm 14:2
7. T0042 17.10.2021 17:00 HC Uničov HK Krnov 5:1
8. T0047 24.10.2021 17:00 MSK Orlová HK Nový Jičín 0:0
8. T0043 23.10.2021 17:00 Rožnov p.Radhoštěm HC Uničov 0:0
8. T0044 23.10.2021 17:00 HC FALCONS SOKOL KARVINÁ HC Orlová 0:0
8. T0045 23.10.2021 17:00 HC Studénka TJ Horní Benešov 0:0
8. T0046 23.10.2021 09:00 HC Frýdek-Místek SK Karviná 0:0
8. T0048 23.10.2021 17:00 HC Wolves Český Těšín HC BOSPOR Bohumín 0:0
9. T0049 28.10.2021 17:00 HK Nový Jičín HC Wolves Český Těšín 0:0
9. T0050 28.10.2021 09:00 SK Karviná MSK Orlová 0:0
9. T0051 28.10.2021 17:00 TJ Horní Benešov HC Frýdek-Místek 0:0
9. T0052 28.10.2021 18:00 HC Orlová HC Studénka 0:0
9. T0053 28.10.2021 17:00 HC Uničov HC FALCONS SOKOL KARVINÁ 0:0
9. T0054 27.10.2021 18:00 HK Krnov Rožnov p.Radhoštěm 0:0
10. T0057 31.10.2021 11:30 HC Frýdek-Místek HC Orlová 0:0
10. T0058 30.10.2021 17:00 MSK Orlová TJ Horní Benešov 0:0
10. T0059 30.10.2021 17:00 HC Wolves Český Těšín SK Karviná 0:0
10. T0060 30.10.2021 17:30 HC BOSPOR Bohumín HK Nový Jičín 0:0
10. T0055 30.10.2021 17:00 HC FALCONS SOKOL KARVINÁ HK Krnov 0:0
10. T0056 30.10.2021 17:00 HC Studénka HC Uničov 0:0
11. T0061 06.11.2021 09:00 SK Karviná HC BOSPOR Bohumín 0:0
11. T0062 05.11.2021 18:00 TJ Horní Benešov HC Wolves Český Těšín 0:0
11. T0063 06.11.2021 17:00 HC Orlová MSK Orlová 0:0
11. T0064 06.11.2021 09:00 HC Uničov HC Frýdek-Místek 0:0
11. T0065 06.11.2021 17:00 HK Krnov HC Studénka 0:0
11. T0066 06.11.2021 17:00 Rožnov p.Radhoštěm HC FALCONS SOKOL KARVINÁ 0:0
12. T0067 13.11.2021 09:00 HC Studénka Rožnov p.Radhoštěm 0:0
12. T0068 13.11.2021 17:00 HC Frýdek-Místek HK Krnov 0:0
12. T0069 13.11.2021 15:00 MSK Orlová HC Uničov 0:0
12. T0070 13.11.2021 17:00 HC Wolves Český Těšín HC Orlová 0:0
12. T0071 13.11.2021 17:30 HC BOSPOR Bohumín TJ Horní Benešov 0:0
12. T0072 13.11.2021 09:00 HK Nový Jičín SK Karviná 0:0
13. T0074 17.11.2021 18:00 HC Orlová HC BOSPOR Bohumín 0:0
13. T0075 17.11.2021 09:00 HC Uničov HC Wolves Český Těšín 0:0
13. T0076 17.11.2021 18:00 HK Krnov MSK Orlová 0:0
13. T0077 17.11.2021 09:00 Rožnov p.Radhoštěm HC Frýdek-Místek 0:0
13. T0078 17.11.2021 09:00 HC FALCONS SOKOL KARVINÁ HC Studénka 0:0
13. T0073 17.11.2021 17:00 TJ Horní Benešov HK Nový Jičín 0:0
14. T0079 20.11.2021 09:00 HC FALCONS SOKOL KARVINÁ HC Frýdek-Místek 0:0
14. T0080 20.11.2021 09:00 Rožnov p.Radhoštěm MSK Orlová 0:0
14. T0081 20.11.2021 17:00 HK Krnov HC Wolves Český Těšín 0:0
14. T0082 20.11.2021 09:00 HC Uničov HC BOSPOR Bohumín 0:0
14. T0084 20.11.2021 17:00 TJ Horní Benešov SK Karviná 0:0
14. T0083 21.11.2021 17:00 HC Orlová HK Nový Jičín 0:0
15. T0085 27.11.2021 09:00 SK Karviná HC Orlová 0:0
15. T0087 27.11.2021 17:30 HC BOSPOR Bohumín HK Krnov 0:0
15. T0088 27.11.2021 17:00 Rožnov p.Radhoštěm HC Wolves Český Těšín 0:0
15. T0089 27.11.2021 09:00 MSK Orlová HC FALCONS SOKOL KARVINÁ 0:0
15. T0090 27.11.2021 09:00 HC Studénka HC Frýdek-Místek 0:0
15. T0086 28.11.2021 19:30 HK Nový Jičín HC Uničov 0:0
16. T0091 04.12.2021 09:00 HC Studénka MSK Orlová 0:0
16. T0092 04.12.2021 09:00 HC FALCONS SOKOL KARVINÁ HC Wolves Český Těšín 0:0
16. T0093 04.12.2021 09:00 Rožnov p.Radhoštěm HC BOSPOR Bohumín 0:0
16. T0095 04.12.2021 09:00 HC Uničov SK Karviná 0:0
16. T0096 04.12.2021 17:00 TJ Horní Benešov HC Orlová 0:0
16. T0094 04.12.2021 17:00 HK Krnov HK Nový Jičín 0:0
17. T0097 11.12.2021 17:00 TJ Horní Benešov HC Uničov 0:0
17. T0098 11.12.2021 09:00 SK Karviná HK Krnov 0:0
17. T0100 11.12.2021 17:30 HC BOSPOR Bohumín HC FALCONS SOKOL KARVINÁ 0:0
17. T0101 11.12.2021 17:00 HC Wolves Český Těšín HC Studénka 0:0
17. T0102 11.12.2021 17:00 MSK Orlová HC Frýdek-Místek 0:0
17. T0099 11.12.2021 09:00 HK Nový Jičín Rožnov p.Radhoštěm 0:0
18. T0103 18.12.2021 09:00 HC Frýdek-Místek HC Wolves Český Těšín 0:0
18. T0104 18.12.2021 09:00 HC Studénka HC BOSPOR Bohumín 0:0
18. T0106 18.12.2021 09:00 Rožnov p.Radhoštěm SK Karviná 0:0
18. T0107 18.12.2021 17:00 TJ Horní Benešov HK Krnov 0:0
18. T0108 18.12.2021 09:00 HC Uničov HC Orlová 0:0
18. T0105 18.12.2021 09:00 HC FALCONS SOKOL KARVINÁ HK Nový Jičín 0:0
19. T0109 03.10.2021 14:30 HC Orlová HK Krnov 4:7
19. T0110 21.12.2021 18:00 TJ Horní Benešov Rožnov p.Radhoštěm 0:0
19. T0111 22.12.2021 15:00 SK Karviná HC FALCONS SOKOL KARVINÁ 0:0
19. T0113 22.12.2021 18:00 HC BOSPOR Bohumín HC Frýdek-Místek 0:0
19. T0114 22.12.2021 18:00 HC Wolves Český Těšín MSK Orlová 0:0
19. T0112 22.12.2021 15:00 HK Nový Jičín HC Studénka 0:0
20. T0115 15.12.2021 18:00 MSK Orlová HC BOSPOR Bohumín 0:0
20. T0117 29.12.2021 09:00 HC Studénka SK Karviná 0:0
20. T0118 29.12.2021 09:00 HC FALCONS SOKOL KARVINÁ TJ Horní Benešov 0:0
20. T0119 29.12.2021 09:00 Rožnov p.Radhoštěm HC Orlová 0:0
20. T0120 29.12.2021 18:00 HK Krnov HC Uničov 0:0
20. T0116 29.12.2021 09:00 HC Frýdek-Místek HK Nový Jičín 0:0
21. T0121 08.01.2022 09:00 HC Uničov Rožnov p.Radhoštěm 0:0
21. T0122 08.01.2022 17:00 HC Orlová HC FALCONS SOKOL KARVINÁ 0:0
21. T0123 08.01.2022 17:00 TJ Horní Benešov HC Studénka 0:0
21. T0124 08.01.2022 09:00 SK Karviná HC Frýdek-Místek 0:0
21. T0126 08.01.2022 17:30 HC BOSPOR Bohumín HC Wolves Český Těšín 0:0
21. T0125 08.01.2022 09:00 HK Nový Jičín MSK Orlová 0:0
22. T0128 15.01.2022 09:00 MSK Orlová SK Karviná 0:0
22. T0129 15.01.2022 09:00 HC Frýdek-Místek TJ Horní Benešov 0:0
22. T0130 15.01.2022 09:00 HC Studénka HC Orlová 0:0
22. T0131 15.01.2022 09:00 HC FALCONS SOKOL KARVINÁ HC Uničov 0:0
22. T0132 15.01.2022 09:00 Rožnov p.Radhoštěm HK Krnov 0:0
22. T0127 15.01.2022 17:00 HC Wolves Český Těšín HK Nový Jičín 0:0
23. T0133 22.01.2022 17:00 HK Krnov HC FALCONS SOKOL KARVINÁ 0:0
23. T0134 22.01.2022 09:00 HC Uničov HC Studénka 0:0
23. T0135 22.01.2022 17:00 HC Orlová HC Frýdek-Místek 0:0
23. T0136 22.01.2022 17:00 TJ Horní Benešov MSK Orlová 0:0
23. T0137 22.01.2022 09:00 SK Karviná HC Wolves Český Těšín 0:0
23. T0138 22.01.2022 09:00 HK Nový Jičín HC BOSPOR Bohumín 0:0
24. T0139 29.01.2022 17:30 HC BOSPOR Bohumín SK Karviná 0:0
24. T0140 29.01.2022 17:00 HC Wolves Český Těšín TJ Horní Benešov 0:0
24. T0141 29.01.2022 09:00 MSK Orlová HC Orlová 0:0
24. T0142 29.01.2022 09:00 HC Frýdek-Místek HC Uničov 0:0
24. T0143 29.01.2022 09:00 HC Studénka HK Krnov 0:0
24. T0144 29.01.2022 09:00 HC FALCONS SOKOL KARVINÁ Rožnov p.Radhoštěm 0:0
25. T0145 05.02.2022 09:00 Rožnov p.Radhoštěm HC Studénka 0:0
25. T0146 05.02.2022 17:00 HK Krnov HC Frýdek-Místek 0:0
25. T0147 05.02.2022 09:00 HC Uničov MSK Orlová 0:0
25. T0148 05.02.2022 17:00 HC Orlová HC Wolves Český Těšín 0:0
25. T0149 05.02.2022 17:00 TJ Horní Benešov HC BOSPOR Bohumín 0:0
25. T0150 05.02.2022 09:00 SK Karviná HK Nový Jičín 0:0
26. T0152 12.02.2022 17:30 HC BOSPOR Bohumín HC Orlová 0:0
26. T0153 12.02.2022 17:00 HC Wolves Český Těšín HC Uničov 0:0
26. T0154 12.02.2022 15:00 MSK Orlová HK Krnov 0:0
26. T0155 12.02.2022 15:00 HC Frýdek-Místek Rožnov p.Radhoštěm 0:0
26. T0156 12.02.2022 15:00 HC Studénka HC FALCONS SOKOL KARVINÁ 0:0
26. T0151 12.02.2022 15:00 HK Nový Jičín TJ Horní Benešov 0:0

krátké zprávy

Výjimka z karantény pro profesionály a reprezentanty

Ministerstvo zdravotnictví schválilo na návrh Národní sportovní agentury výjimku pro profesionální sportovce, reprezentanty a ostatní členy nezbytné pro konání akce. Při cestách ze zemí s velmi vysokým a vysokým rizikem nebudou muset tito lidé do pětidenní karantény. Podmínkou jsou přísná bezpečnostní opatření a tzv. „bublina“. Více informací naleznete v tiskové zprávě na webu NSA.

Úrazové pojištění členů sportovní spolků

Informace týkající se úrazového pojištění členů sportovních spolků od 1.2.2019, které je sjednáno prostřednictvím Českého olympijského výboru, najdete zde.

Nová kontaktní osoba v rámci pojištění všech subjektů sdružených v ČUS -

Novou kontaktní osobou pro hlášení úrazů a konzultace týkající se pojistných událostí z úrazového pojištění je Lucie Šobová. Email: lucie.sobova@renomia.cz, mobil: +420 724 248 846, telefon: +420 221 421 787. Veškeré potřebné informace o hlášení pojistných událostí a potřebné dokumenty naleznete zde.