Podívejte se na záznam diskusního fóra Kabina

Sledujte přímý přenos z diskuzního hokejového fóra Kabina, které připravilo vedení Českého hokeje pro kluby věnující se mládežnickému hokeji. Program je rozdělen do dvou bloků, jejichž dopolední část je věnována výchově mládeže v klubech a odpolední rozvojovým projektům ČH. 

Program

09:00 – 09:30 Úvod
Petr Bříza, viceprezident ČH

Klubový blok
09:30 – 10:45 Žákovský hokej
Oldřich Kališ (regionální trenér ČH), Lukáš Jankovič (manažer sportovního oddělení ČH) – Robert Kaše (regionální trenér ČH), Martin Nečas st. (trenér mládeže SKLH Žďár nad Sázavou), Milan Chalupa (trenér mládeže HC Ledeč)

10:45 – 12:00 Akademie ČH
Pavel Geffert (manažer Akademií ČH) – Petr Haken (sportovní manažer mládeže BK Mladá Boleslav), Petr Hemský (šéftrenér mládeže HC Dynamo Pardubice), Darek Stránský (trenér dorostu HC Vítkovice Ridera), Pavel Zubíček (sportovní manažer mládeže HC Kometa Brno)

Blok projektů ČH
13:00 – 14:15 Skills a Výchova talentované mládeže
Miroslav Přerost (manažer skills koučů ČH), Milan Razým (manažer projektu VTM) – Tomáš Pacina (hlavní skills kouč ČH), Jiří Šejba ml. (regionální trenér ČH), Tomáš Jankovič (sekretář KVV Zlínského kraje)

14:15 – 15:30 Reprezentace
Jakub Petr (trenér reprezentace U18) – Filip Pešán (šéftrenér ČH), Martin Musálek (vědecká sekce FTVS UK), Robert Záruba (redaktor České televize).

Aktuální články

Úřední zprávy z kraje

Dokumenty

Tabulky

Krajská liga mužů Moravskoslezského kraje
# Tým Z Skóre Body
1 HC BOSPOR Bohumín HC BOSPOR Bohumín 7 27:20 14
2 HK Nový Jičín HK Nový Jičín 5 24:17 12
3 HC Frýdek-Místek HC Frýdek-Místek 5 21:15 12
4 HC Orlová HC Orlová 5 40:19 9
5 HC Wolves Český Těšín 6 27:22 9
6 HC Uničov HC Uničov 5 24:26 9
7 TJ Horní Benešov 5 20:24 9
8 HC Studénka HC Studénka 4 15:12 6
9 HK Krnov 6 20:27 6
10 Rožnov p.Radhoštěm Rožnov p.Radhoštěm 5 18:34 6
11 HC FALCONS SOKOL KARVINÁ HC FALCONS SOKOL KARVINÁ 5 16:22 4
12 MSK Orlová MSK Orlová 6 16:30 0
13 SK Karviná SK Karviná 0 0:0 0